| madalinapopescu a întrebat:

Deci este un baiat la scoala care se tot uita la mine in ore si cand il observ ca se uita la mine ma intorc si el imi zambeste. Ce credeti ma place? Dar eu ma mai si cert cu el cate o data si imi zice taci fata din gura dar dupa aia in ore se tot uita la mine si incepe sa zambeaasca nu stiu ce sa cred pentru ca toata lumea dn clasa zic ca ii place de una Teodora. Dar de ce se uita in ore la mine si imi zambeste? Raspuns rapid va roglove struckkisskissDau funda +vot

Răspuns Câştigător
| Narcis196 a răspuns:

Ca baiat iti spun sincer ca si eu faceam chesti asta unei fete dar o faceam pentru a o enerva deoarece tot asa mai dadea in mine si nu-i placea sa ma uit la dar eu tocmai de aia ma uitam si ii zambeam

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Te place happy

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mergi la school in vacanta?!

| Anname a răspuns:

Sti, cine se tachineaza se placehappy

| Ediiiii a răspuns:

Heii :* Fii sigura de obicei cei baietii care te cicalesc te plac!winking

| Singuraticul_6857 a răspuns:

Servus Madalina, normal ca te place sau probabil gaseste ceva amuzant la tine.