| Blackqueen a întrebat:

Am o mare problema... un baiat din alta clasa sta pe hol cu prietenii lui (suntem in clase diferite) si eu cu ai mei. El se uita insistent la mine si chiar daca vede ca ma uit la el, continua sa ma priveasca si zambeste. Eu nu rezist mult sa ma uit la el si ma intorc iar peste 2 minute cand ma intorc observ ca iar se uita la mine. El este crush si nu prea stiu ce sa inteleg din asta. Credeti ca este un joc sau chiar tine la mine?

Ps: nu ne cunoastem deci nu se pune problema de vorbit.

1 răspuns:
| OMFGConrad a răspuns:

Noi nu suntem medii ca să folosim telepatia, deci nu avem de unde ști cu exactitate.
Din semnalele pe care ți le-a dat există o posibilitate să te placă. Ori poate fi doar în închipuirea ta, pentru că e "crush-ul" tău și iei totul ca pe un semn...
Noi, băieții mai facem din astea, mai aruncăm o privire din asta să vedem cum reacționați voi. Tu ai reacționat bine, dacă e interesat de tine va întra cu tine în vorbă, asta dacă nu e și el vreun timid ca și tine.
P.S. Nu ai ce pierde dacă intrii TU prima în discuție cu el.