| luizza95 a întrebat:

Deci eu eram prietena cu baiatul asta cu care ma intelegeam destul de bine. Dupa el a inceput sa imi scrie pe net ca ma place. A luat dupa numarul meu de telefon de la o colega si mi-a trimis mesaj ca vrea sa vorbeasca cu mine.Am vrut sa vorbesc cu el dar el nu a vrut. Dupa mi-a scris ca nu vrea sa ne certam. Dupa a scris caa vrut sa imi spuna ca ma iubeste dar nu a avut curaj.Astazi a venit un prieten de-al lui la mine si m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.Eu am spus ca nu si acum nu mai vrea sa vorbeasca cu mine.Ma enerveaza ca ma evita si ca nu vrea sa clarificam lucrurile. Ce pot sa fac ca sa vorbim?

4 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Ia-l de bluza/tricou ce are si spune-i ce ai de spus laughing. Mda sunt triste cazurile in care iubirea nereusita strica prietenia. mai lasa-l un timp poate isi limpezeste gandurile si dupa vorbeste cu el happy

| Giirll a răspuns:

Uai, deci eu chiar nu-i inteleg pe baietii astia care fac asa pe bune laughing. si eu patesc la fel. eram prietena cu baiatu, ma intelegeam foarte bine, dar la mine faza e ca nu stiu la ce motiv sa ma mai gandesc. ca nu mai vorbeste deloc cu mine, s-a schimbat dupa noapte, nu inteleg straight face. ca ii place de mine una alta. chiar nu-nteleg. ar trebui cred ca la intrebarea asta sa-ti raspunda un baiat. ca fetele nu cred ca-si dau seama ce au unii baieti. :p poate o sa reuseasca unu sa-ti deie raspunsu corect, poate o sa-i intelegem si noi pe baietii care fac asa.

| CrYsS34532 a răspuns:

De unde esti?batting eyelashes

| emababydoll_1951 a răspuns:

Pfai pai daca e asa.isi trimite prietenii sa iti spuna ceva.numa pe mez are tupeu.atunci e naspa... vorbeste cu el pe mez daca simti ceva pentru el daca nu lasa'l in pacehee hee