| Useria a întrebat:

Deci, eu i-am dat prietenului meu un porumb fierthappy si o foaie cu o poezie de dragoste. Eu apoi m-am dus cu fetele sa stau, apoi a venit verisorul meu(care sta mult timp cu prietenul meu) si mi-a zis ca prietenul meu si-a batut joc de poezia mea ceea ce m-a suparat, m-a dezamagit apoi a venit prietenul meu cu prietenii lui si i-am zis ca ma despart de el da nu vroiam chiar deloc. Apoi m-a sunat si -l-am intrebat daca are ceva de spus in apararea lui si cat timp vorbeam cu el am ionceput sa plang muuuult timp si nici nu a incercat sa apere relatia noastra si nu mai vrea nici el sa ne impacam a zis fiecare cu viata lui dar eu inca il iubesc ENORM! Repet: ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| cosmin_1969 a răspuns:

Buna adelina... daca el ti sa adresat asa imseamna ca el iubeste pe altcineva si nu mai vrea sa fitsi impreuna. incearca si tu sa il uiti pe el si gandeste-te la un alt viitor in care el sa nu mai apara.o perioada o sa treca forte greu daca il iubesti asa de mult dar asta e viata merge inainte. cautati si tu un alt prieten si gata l-ai uitatwinking bye te pup si baftakiss:-H

2 răspunsuri:
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Stai linistita ca nu te merita!

Si-a batut joc de tine si nu merita sa suferi dupa el...

Sigur si-a gasit pe alta cryingdupa ceva timp o sa iti treaca stai linistitawinking!

| Bloom_2977 a răspuns:

Daca el te iubeste va vrea sa fiti din nou impreuna dar daca nu nai ce sa faci.lasal sa plece si daca se intoarce inseamna ca te iubeste daca nu nu prea cred ca merita sa te ostenesti.imi pare rau pentru tine. poate el vreia sa va despartiti si nu stia cum sa iti zica si a gasit un moment.