| AkYleX a întrebat:

Deci eu sunt alex si asta nu este o intrebare este un strigat de ajutor.va rog din tot sufletu cei care vad acest mesaj sa ma ajutati sa o innebunesc pe cea mai buna prietena a mea.eu va dau numarul de telefon(0723370800) si voi o sunati si ii spuneti "miki felicitari ca esti cea mai nesimtita prietena"...se poate? MULTUMESC

4 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Urât.

| alexamealexa a răspuns:

Mai bine imi dai numarul tau sa iti spun: Alex, esti cel mai groaznic/fals prieten. straight face

| Rihannax a răspuns:

Hei bunalove struck am dunat'o pe amica asta a ta pana mi-a inchis telefonul laughing)

| v4zone a răspuns:

Salut! happy
Cea mai buna prietena zici. Intelege-ma am si eu una de aia, zi de zi ma innebuneste cu mii de lucruri neimaginabile dar trec peste de fiecare data. Sper sa nu fie ca in cazul meu cand ea greseste sa-mi cer scuze dar totusi nu cred ca e o solutie sa dai numarul pe TPU!
1. Nu e corect fata de persoana respectiva
2. Nu respecti politicele TPU!
3. Nu respecti politicele Numarului Persoanei!
Ultimele 2 nu le-am verificat dar am auzit cu siguranta de ele. Deci uite las-o balta. Si a sa vezi ca lucrurile a sa se repare de la sine fara sa-ti dai seama!
Bafta Multa!