| DeathLord93 a întrebat:

Deci fara gluma si fara chesti de caterinca pentru ca nu glumesc.
Vreau in seara asta sa ma duc sa intru peste unu si sa i trag o mama de bataie mai la noapte asa.
La sectia de politie e totu aranjat chiar daca suna nu o sa vina nimeni
Intrebarea mea e in ce situatie intervin cei de la SPIR DPIR SIAS pentru ca de aia nu am unde sa dau ca sa vb cu ei?
Funda happy

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Concluzia: tampit!

| Destinee a răspuns:

Eu zic sa stai calm! Nu cred ca trebuie sa il bati...

| YourSweetAngel a răspuns:

Doamne ce minte bolnava ai :O:O:Olaughing...o fost buna astalaughing) chiar mai facut sa radlaughing