| RoxanaAndreea2300 a întrebat:

Buna TPU...
Fetelor, ati vrea vreodata sa fiti grase? rolling on the floor)

5 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Da, dar nu exagerat, macar cu 10 kg mai grasa decat sunt.

| GoldenZenith a răspuns:

rolling on the floor)) rolling on the floor) nu știu. Poate dacă eram grăsuță, aș fi făcut ceva sa nu mai fiu. rolling on the floor rolling on the floor Wow! Ce amuzant.

happy A fi grasa înseamnă a avea cancer? Cam așa deduc din felul în care ai întrebat. Fiecare om este într-un fel anume. Daca se simte bine in pielea lui, de ce sa judecam? Daca o fata e grasa, înseamnă că e mai puțin umană, mai puțin deșteaptă?
Sănătate și lasă-te de pus astfel de întrebări.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa nu.Grasa si urata, visul meu de-o viata))

| Raniaa a răspuns:

Inteligența întrebării este... debordantă.

| RoxanaAndreea2300 explică (pentru Raniaa):

Pai raspunde... ai vrea? rolling on the floor)