| Dragosres111445 a întrebat:

Buna fetelor, Care sunt defectele care va deranjează cel mai mult la băieții? Cum ar trebui să fie un băiat ca să fie pe placul vostru?

25 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

In primul rand nu suport oamenii badarani. Daca este badaran si arata ca un zeu pe pamant si este miliardar eu tot nu as putea sa ma uit la el. Iar daca este badaran si needucat, in sensul ca nu a trecut pe la scoala, mi se pare si mai groaznic. Caci uneori poti sa ai un individ nepoliticos, care nu stie sa se comporte in societate, insa foarte intelectual. Desi mai rar.

Ca sa descriu totusi un barbat pe placul meu, mi se pare mai potrivit sa o fac in termeni afirmativi. Prin urmare, sa fie politicos, sa fie inteligent, sa aiba umor, sa fie deschis la minte, sa fie cu capul pe umeri si sa aiba asteptari realiste de la viata, sa nu fie zgarcit si sa ii placa animalele. Cat despre fizic, nu am un tipar anume. Sunt baieti care imi plac si baieti care nu. Insa, in general imi plac baietii inalti (peste 1, 70) si cu un aspect ingrijit.

| Divy a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Cu capul pe umeri doar nu îl ține pe burtă laughing să nu fie zgârcit să aibă un cont generos pentru shopping laughing să aibă așteptări realiste de la viață=să fie de acord cu planurile tale laughing
De fizic sunt complet aprobator doar că presupun că înălțimea ideală ar fi la 1, 80

Răspuns utilizator avertizat
| Divy a răspuns (pentru Dragosres111445):

Am impresia că ar trebui mai întâi să cunoști ca să faci astfel de afirmații, ia-o mai ușor cu pornosticurile o vreme laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Divy a răspuns (pentru Dragosres111445):

Sunt băiat omule ți-am spus ia-o mai ușor laughing
Ți-am zis chiar și în primul meu răspuns, se pare că ai nevoie de carantină de decontaminare laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Divy):

Sunt unii care isi tin capul in burta. laughing Cat despre bani..nu ma refeream la banii pe care mi-i da mie. Eu sunt genul de persoana care da bani. La chelneri, la coafor etc. Intotdeauna dau bacsis si sincera sa fiu imi este rusine sa ies cu persoane care nu dau deloc bacsis. Stii, cand te scoate un baiat in oras si se zgarceste la un leu. Mi-ar fi rusine sa ma intorc la un restaurant unde in mod perpetuu partenerul care a insistat sa ma scoata in oras se zgarceste la un leu bacsis. Mi-e rusine si de chelner si deja mi-l imaginez cum ma injura in minte ca s-a indurat sa imi plateasca consumatia si eu nu stiu ce nu am facut pentru el. laughing Cat despre planuri realiste, daca este vreunul cu un vis prin care vrea sa devina cel mai cunoscut pictor de pe planeta si nu are pic de talent la desen si refuza sa isi ia un job, ei bine, asta nu este asteptare realista. laughing

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Dragosres111445):

Nu cred ca intrebi persoana potrivita. Eu nu stau cu o astfel de persoana. In cinci ani de zile prietenul meu nu mi-a adresat niciodata un cuvant urat. Alcool nu consuma, tutun nu fumeaza, de batut nu se bate, urat nu vorbeste. Deci cred ca trebuie sa intrebi pe altcineva.

| Divy a răspuns (pentru OoBunnyoO):

Da cam ai dreptate, sorry crying

| OoBunnyoO a răspuns (pentru Divy):

Normal ca am dreptate. Eu am dreptate mereu. laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Divy a răspuns:

Omule sunt băiat și îți pot spune că fiecare fată vrea un tip perfect atât fizic cât și la comportament, restul sunt doar compromisuri. Simplu!

| Divy a răspuns:

Măcar eu nu mă plâng ca tine laughing copile

| sweetys a răspuns:

Aroganta ma deranjeaza cel mai mult, cocalarismul si lipsa bunului simt. Barbatul care ar putea sa imi atraga atentia ar avea urmatoarele calitati: sa ma respecte, sa ma iubeasca, sa stie sa se comporte si acasa si in public si sa nu fie violent. Din punct de vedere fizic nu ma prea intereseazawinking

Răspuns utilizator avertizat
| sweetys a răspuns (pentru Dragosres111445):

Fiindca si ele sunt la fel, sau sunt masochiste (le place sa sufere)

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru sweetys):

Ai descris barbatul normal la bibilica!

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Concluzia e ca un cont mai gras sau măcar impresia și cu un bmweu poate și o vila aproape de centru poți sa fii și maimuță ca tot impresionezi 99, 99% dintre fete/femei