| musfash a întrebat:

Nu inteleg de ce fetelor le plac de obicei baietii rai...batting eyelashes voua ce gen de baiat va place?big grin

Răspuns Câştigător
| madda9588 a răspuns:

Baietii care par rai.sunt de fapt buni cu fata de care le pasa...probabil de aia le place fetelor. Si dupa cum a zis si Georgiana, se simt mai protejate.

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie nu-mi plac băieţii.

| Georgiana_5221 a răspuns:

Ne plac in general baietii rai pentru ca ai senzatia de siguranta cand esti cu ei mie imi plac baieti cu multa personalitate

| LoStEyEs a răspuns:

Mie nu-mi plac. se dau macho men in fata femeii si au niste aere de te doare capul thinking mie imi plac barbatii sentimentali, care sa stie sa iubeasca si sa ofere siguranta femeiibatting eyelashes mai mult, gen acei tip de barbati " antici" care te invitau la dans. sau care vin cu un buchet de flori la tine acasa, nu cu ceasuri de firma sau bijuterii happy fundita?batting eyelashes happy