| Noask a întrebat:

Deci fiind vopsita bruneta de vreo luna cum as putea s aindepartez mai repede vopseaua? sa ajung la culoarea me aun saten deschis...happy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O decolorare dar nu te sfătuiesc pentru că arde foarte rău părul, se deteriorează sau cel mai sănătos îl lași să crească și îi tai vârfurile la 4-6 săptămâni.
Pa, pa.

| Floreenofficial a răspuns:

Te vopsesti cu o culoare cat mai apropiata culorii parului tau, iar apoi nu te mai vopsesti deloc fiindca parul creste si iti recapeti astfel culoarea naturala.
baftha! :*

| doar.pt.voi. a răspuns:

Spalate mai des pe par, sau ar fi o metoda apa oxigenata dar iti va strica parul. Daca te-ai vopsit cu vopsea cu amoniac stai linistita, se va duce in maxim 2 lunihappy Sper ca te-am ajutat. baftahappy

| EUSIATIT a răspuns:

O sa te dezamagesc dar de negru nu scapi usor doar sa te decolorezi in rest nu ai alte metode. Negru este o culoare naturala si nu poti face nimic. asteapta sa creasca altfel.Nu. daca la celelalte culori mai poti face ceva la NEGRU categoric nu

| BruneTTe a răspuns:

Se poate, dar numai la salon, cu un decapaj. Du-te la un salon si intreaba [ un salon mai scump putin, ca daca mergi la orice salon de cartier vor folosi produse mai putin profesionale care iti vor arde parul ] succeshee hee

| Noask explică:

Sa° mea° un° scuze ma grabeam:p

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Pentru decolorarea parului incerca COLOR OFF- este un produs profesional rusesc ce decoloreaza parul fara sa il arda, il poti comanda la nr 0754921669:
https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional