| JustAStar a întrebat:

Deci guys imi vine sa turb.De pe la 11 ani tot imi apar cosuri si puncte negre. M-am saturat am fost si la cosmetician si la dermatolog si nu m-au ajutat cu nimic. Vreau sa incerc sa scap de ele definitiv nu conteaza cat tine dar sa fie ceva care ma va scapa de ele.Nu le mai suport pe fata mea nu pot sa ies asa pe strada. Mi se pare ca este singurul defect al meu si mai nou imi mai apar si pe spate.Deci am 13 ani si cred ca am suferit destul cu cosurile. Daca puteti sa-mi spuneti ceva care sa ma ajute si pentru cosurile de pe fata si spate fundita si vot la fiecare raspuns ajutator.Nu ziceti de Zynerit, Masca cu ou.Si am uitat...am tenul mixt. Sper sa ma ajutati pupici!

3 răspunsuri:
| speranata a răspuns:

incerac sa iei ceva de la farmacie pentru pete si cosuri sunt foarte bune sau poate tataneasa de la plafar, dac nu merge in nici un caz trecem mai departe :

Exista,< te interesezi la farmacii?> unde poti gasi un salon pentru tratament pentru cosuri. acolo o sa te ajute e foarte bun dar costa mult dar te si ajuta dar trebuie sa faci vreo 5 tratamente ca sa iti dispara
duap care te vei da cu niste creme prescrise de doamna/domnul de la tratament si iti vor trece
te pup si succes sper ca te-am ajutat thinking

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Am eu o crema laughing se numeste s.p.e.r.m.a laughing rezultate sigure tongue sau macar incearca laughing

| ale_1049 a răspuns:

Helloo draga! uite un lucru ce iti poate fi de mare folos : amesteca o linguritza de miere cu o jumate de linguritza de scoritisoara pe care le amesteci timp de 2-3 minute. Dupa asta aplica-ti pe fata masca si las-o pe fata cam 30-35 de minute, clateste-ti masca jos de pe fata cu apa calduta dupa care cu apa mai rece ca sa ti se inchida porii. Sper ca te am ajutat. :*:* pupici :*:*!