| allnamesweretaken a întrebat:

Deci ieri dimineata m-am trezit cu o durere pe pleoapa de jos a ochiului drept...nu era nici rosu nici umflat doar ma durea cand apasam asa usor.initial m-am gandit ca poate imi iese un ulcior X_x ieri seara m-a pus mami sa ma dau cu ceai de musetel pentru orice eventualitate...de ieri dimineata (cand mi-a aparut) pana azi nu mi s-a umflat deloc si nici nu s-a inrosit... ce credeti ca poate fi? :-s

2 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

Sa nu iti mai dai cu musetel la ochii. face rau.eu am avut niste ochelarii de vedere doctora mi-a gresit dioptrile intr-o saptamana nu mai vedeam nimic cu un ochii. mi-am pus musetel si am facut mai rau. mai bine mergi la urgenta la spitalul de ochii sa iti zica doctora ce sa faci.scapi in 30 de minute daca nu este coada

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulcior? Wtf is that? confused