| anonim_4396 a întrebat:

Deci ieri m-a sunat fostul meu prieten sa vin sa ne intalnim am venit ok o pr si el o venit cu2 pr si nu ma bagat deloc in seama dupa aia i-am sps ca plec si atunci a trecut un prieten cu masina nu era a lui prietenu lui conducea si el era in fata si nea salutat si o trecut de noi si l-am suna sa vina sa ma duca si pe mine acasa si pe pr mea au venit si i-am sps lu fostul pr meu cica hay ca am plecat m-am urcat inmasina m-a dus acasa da m-a intrebat daca nu vreau sa merg la un suc si i-am sps ca da si o mers si pr mea si soferu se cam datea la mine si celalat era prietenu prietenei mele am mers intr-un sat nu cunoasteam pe nimeni da stiam locul si mi-a dat un suc el a baut o cafea si am stat un pic acolo apoi m-a dus acasa si eu tot stau sa ma gandesc e bine ca am iesit ca el desi nu il cunosteam
il cunosteam dor pe pr lui ca era in sc ca mine.
Si ce parere si-o fi facut fosttu meu pr?
Si el nu e ca ceilalti baieti care te cunosc de 2-3 ore si iti cer sa fi ca el el e mai altfel mai finutz nu stiu ce sa zic. Si inca ceva daca miar cere sa fiu cu el asi face bine daca asi >>accepta?

Răspuns Câştigător
| lolly_3072 a răspuns:

Sa fi cu cel mai funutz pentru ca fostul tau e cam:-o si camstraight facedsi nu trebuie sa te int ce spun ceilalti nu e problema lor cu cine esti sau nutongue

3 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Sinceer...habar nu am ce ai scris in toata povestea aialaughing
Nu am inteles absolut nimic!

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Scuze. dar nu am inteles nimic...

| bfvhjcv a răspuns:

Nu am inteles absolut nimic. te rog sa mai pui virgule si puncte unde trebuie, ca de-aia nu intelege nimeni nimicstraight face