| Bii26 a întrebat:

Va rog! Ajutati-ma!
Am fost cu un baiat anul trecut.Cred ca mai simte ceva pentru mine si eu pentru el.Il plac dar eu nu stiu daca el ma mai place.In ore se uita la mine iar cand imi indrept privirea spre el imi zambeste. Oare ma mai place si vrea sa fim impreuna din nou, sau nu? Va rog! Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| sweet_3921 a răspuns:

Daca se uita mereu la tine si iti zambeste frumos cand va intalniti privirile atuci e clar ca te place si vrea sa fiti impreuna.
daca el nu te intreaba daca vreti sa fiti impreuna nu ezita sa il intrebi tu!

| ViViAnALaNa a răspuns:

Sti eu cred ca desi ati fost impreuna si in prezent nu el vrea sa va intelegeti ca si colegi de clasa nu ca si iubiti si iti zambeste pentru ca te simpatizeaza nu ca te iubeste simte ceva dar...nu de iubire ci de prietenie. Daca vrei ceva mai sigur intreaba-l.