| Leiutzza a întrebat:

Deci imi place de un baiatlove struck
Si cred ca si el ma simpatizeaza deoarece incearca sa intre in discutie cu mine, sa faca glume, etc.happy
Da cum aflu eu exact ca ma simpatizeaza?happy

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Daca va placeti reciproc atunci totul va decurge de la sine. Daca nu ii esti indiferenta si face glume cu tine, raspunde-i si tu la glume. Daca el nu e chiar asa indraznet, fi tu mai indrazneata si invita-l undeva, ceva de genul " putem merge la un suc dupa masa daca nu se supara prietena ta " big grin si aici ai impuscat 2 iepuri dintr-o data. Daca nu are prietena si e interesat de o relatie cu u imediat va sarii ca nu are, e liberwinking mai departe nu cred ca mai ai nevoie de ajutorwinking Bafta!

| Leiutzza explică (pentru IsabelaIssa):

Nu, nu are prietenahappy
merci:*

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Leiutzza):

Cu atat mai bine, intrebarea e oricum buna pentru ca intelege ca esti interesatawinking chiar daca tu sti ca nu are poti sa zici doar asa big grin Oricum, discuta cu el, flirteaza, dar nu insista prea mult. Lasa-l si pe el sa faca cate ceva ca e doar e "barbat " laughing