| Gabrielaaaaaaaa a întrebat:

Hey, plac un baiat, dar cred ca si el ma simpatizeaza pe mine, si vorbim tot timpul pe mess, si vreau sa ii pun intrebari capcana sa aflu daca ma place, ce intrebari sa ii pun? Bine eu sunt in a 9 si el iarasitongue

Răspuns Câştigător
| Diutza18 a răspuns:

Poi ce parere are despre o fata care seamana cu tine (la caracter, personalitate altele) sau intreaba-l altele ce i mai place si fa sa aveti multe lucruri in comun si vezi tu sper ca te-am ajutat happy

| Gabrielaaaaaaaa explică (pentru Diutza18):

Da, m-ai ajutat multumesc :*

| Diutza18 a răspuns (pentru Gabrielaaaaaaaa):

N-ai pentru ce si multumesc de funda kiss

3 răspunsuri:
| ioanadanny a răspuns:

Ce fel de fete iti plac?