| AliQua a întrebat:

Deci.inca odata...de ce daca porti ochelari de vedere iti apar cearcane...si cum poti scapa de ele. fundahappy

2 răspunsuri:
| Buuff a răspuns:

Hei stai clma putin ...care isi ia ochelari de te caci in ei da faci urme. port ochelari de la 3 ani si am 14. faci urme daca ai pernutele din plastic dar daca le ai din silicon nu faci urme. cand ti iei si iti da de plastic te duci la reparator si ti schimba nu te costa mai mult de 5 sau 10 lei.si la unii nici la plastic nu fac cearcane (mie nu mi s-a intamplat niciodata asa ceva :dwinking

| asy25 a răspuns:

Pentru ca rama de la ochelari, cand transpiri, se face acolo un fel de "cearcane" si se duce in timp,,, in vreo 3 zile cred ...nu stiu sigur:d

funda? plizz