| anedreaeaaa a întrebat:

Deci la desen domnul ne-a pus sa face un desen si...eu nu stiu cum se face.Si daca nu o facem ne da 4.
Era o pictura pe care o luase dintr-o carte de pictura de clasa a 6-a.Era cu sportivi.Stiu ca era o chestie cu picturi salea se miscare.Era ceva cu urcarea.Nu stiu daca va ajuta informatiile sau daca ati inteles ce vreau sa va spun, dar am nevoie mare de aceea pictura.

3 răspunsuri:
| anedreaeaaa explică:

Mentionez ca in coltul din dreapta, sus era un triunghi, fiind colorat cu rosu pe jumatate si cu verde o jumatate.

| sikra0604 a răspuns:

Sigur v-a intelege profesorul ca nu ati avut de unde sa o luati, si ii cereti poza din noi

| anedreaeaaa explică (pentru sikra0604):

E ultima saptamana si am decat o nota:l
Daca nu poti sa ma ajuti nu stiu de ce ai mai raspuns