| AlyAly524 a întrebat:

Buna m-am certat cu o prietena
Ea a adus la o petrecere de a ei un fost prieten care tot m-am certat cu el dar defapt ea nu stiu ce a facut si a varsat apa pe mine.no cine îsi cere scuze eu sau ea?

Răspuns Câştigător
| Sorana_Sori_1996 a răspuns:

Buna chiar si eu am fost intr-o situatie de genul si pana la urma sa lamurit totul cred ca trebuie sa o intelegi ea nu a stiut ca tu te-ai certat cu acel prieten si poate ca a varsat apa pe tine din greseala cred ca trebuie sa va intalniti amandoi si sa lamuriti toate lucrurile si apoi cand ati lamurit unul dintre voi care se simte vinovat isi va cere scuza, sper ca ti-am fost de folos.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlyAly524 explică:

Pai era fostul meu iubit