| Ingrid16V a întrebat:

Decisadm-am certat cu una dintre cele mai bune prietenesadpentru ca de cand iubitul ei o baga mai mult in seama ea a uitat de tot de minesadadica nu prea ma mai baga in seama, si eu de obicei cand ieseam cu prietenul meu la un suc, o intrebam si pe ea daca nu merge pentru ca vroiam sa-i arat ca intr-adevar ea conteaza pentru mine... iar ea niciodata nu a facut lucrul acesta!straight faceAcum mi-am dat seama ca nu am facut bine...pentru ca am renuntat la celelalte prietene care le cunosc de cand eram mica si ne intelegeam super bine:Xpt easad. Mi-am dar seama ca nu e asa cum credeamcryingdar intr-un fel imi pare rau caci nu mai vrb, nici nu ne salutam!
Ce credeti, am facut bine ca m-am certat cu ea?thinking
Si au mai fost si multe alte chestii urate facute de eacryingcum ar fi: se dadea la prietenul meu si mereu cand venea la mine vrb despre el"ca de ce azi nu m-am intalnit cu el?","ca daca m-a sunat" si eu eram geloasa...plus ca m-a mintit de cateva orisad. Mie nu mi se pare corect ce a facut ea!
Voi ce credeti?crying
Multumesc mult!:X
Scz daca v-am cam plictisit cu povestitulsad

1 răspuns:
| IonutAdrian a răspuns:

Pai ti-a dovedit prin multe ca nu iti este o prietena adevarata...ai procedat bine. Nu-ti consuma energia cu oameni care nu merita, pastreazo pentru cei care merita