| unicornsuuu a întrebat:

Deci m-am combinat cu un baiat dupa o saptamana de vorbit.
Alaltaieri ne-am intalnit si am stat impreuna si la sfarsit m-a pupat.
Dar ieri el a mers la fratele celei mai bune prietene acasa si gen bff meu m-am chemat sa-l salut si chestii de genu dar el a venit pana im pragul usii a zis ceva de genu,, du te dracu" si mi-a inchis usa in nas.

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am inteles. Si care este intrebarea? big grin

Dar, daca ar fi sa sugerez eu intrebarea (pentru ca nu pot sa las raspunsul asa... sec), de ce a facut asta? Pai te-ai "combinat" cu un baiat dupa o satamana de vorbit... nu il cunosti si nici noi. Intr-o relatie frumoasa ar trebui sa aveti incredere unul in celelalt si sa va cunoasteti bine. Nu prea merge asa direct. Asa ca sa nu te mire ca s-a intamplat asta. Cine stie la ce s-a gandit :/. Asa ca, mergi inainte, invata ceva din asta si ai grija pe viitor ^_^

Bafta!

| unicornsuuu explică (pentru DoarBogdan):

Ummm si ce a si putea face gen ca eu vreau inca sa am o relatie cu el si chestii de genu

| DoarBogdan a răspuns (pentru unicornsuuu):

De vrut este normal sa vrei, pe masura ce o sa mai cresti o sa vrei si mai multe lucruri si o sa realizezi si mai multe lucruri. Perceptia o sa ti se schimbe mereu.

Ce vreau sa sugerez este ca... una este sa vrei ceva si alta este ce trebuie facut big grin. Ce poti sa mai ceri de la el? Ti ti-ai facut partea. Chiar daca a fost cam aiurea "combinatia", dar asta este, inveti din asta. Daca el nu te vrea, nu ai ce sa faci. Trebuie sa cauti pe altcineva (dar nu in sensul ca este neaparat sa fii cu cineva acum). Toate vin cand trebuie sa vina.