| Cristinafgmcriss a întrebat:

Deci m-am despartit de iubitul meu de vreo 3 luni si am ramas prieteni.Iar acum are o alta iubita, stiu ca are tot dreptul sa-și faca o prietena, dar ma simt ciudat. crying
De ce ma simt așa?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca deocamdata tu inca nu ai reusit sa-l uiti/indepartezi definitiv din suflet. asa cum a facut-o deja el. Incearca sa te cuplezi si tu cu o noua persoana si vei vedea cum se estompeaza si dispare imaginea lui cat si tot ceea ce a tinut de relatia ce a existat intre voi. Succes!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

E normal sa te simti asa pentru ca obisnuia sa fie al tau. Iti sugerez sa-i dai unfollow ca sa nu vezi poze cu ei caci te va durea. Si daca tot mai vrei sa vorbesti cu el in continuare roaga-l daca aduce vorba sa nu mai vorbeasa de tipa aceea.

| darrio2007 a răspuns:

Iti pare rău dupa el. Si ai sperat ca se va reantoarce la tine. Iar acum, avănd alta prietena, sperantele s-au spulberat.

| Biu009 a răspuns:

In primul rand nu inteleg cum ati putut sa ramaneti prieteni. Probabil senimentele dintre voi inca exista si de aia te simti asa.