| Asdfghjklove69 a întrebat:

Prietena mea cea mai bună s-a despărțit de iubitul ei și nu știu cum, dar cred ca m-am îndrăgostit de el! Eu nu îl cunosc și nu am vorbit niciodată cu el dar pur și simplu când l-am văzut prima oară am crezut ca lesin! Dar prietena mea încă îl iubește și eu tot încerc sa o fac sa vorbească cu el dar mă simt așa de ciudat!? P.S. El s-a despărțit de ea pentru ca a zis ca îi place de alta fata și acum el are o iubita.
P.P.S. El e cu un an mai mare ca mine.
P.P.P.S. Va rog nu veniți cu răspunsuri gen "spune-i prietenei tale ca îl placi sau cel mai rău spune-i lui ca îl placi.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Este o lege nescrisa a bunului simt, niciodata, dar absolut niciodata nu iti faci iubit/iubita din fostul iubit al prietenei/prietenului tau.
Asa ceva nu se face, pentru ca-ti aramasti cea mai buna prietena!
Vezi-ti de drum, el nu exista si nu va exista vreodata pentru tine!

| Asdfghjklove69 explică (pentru Violleta2022):

Îți mulțumesc foarte mult! Dar tot nu cred ca o sa îl uit așa de repede... ce pot sa fac?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Asdfghjklove69):

Nu a existat nimic intre voi, asa ca, nu fa o obsesie dintr-o himera!
El este INTERZIS tie si asa trebuie sa ramana, atata vreme cat tii la prietena ta cea mai buna!
Oricum, el a parasit-o pe prietena ta cea mai buna pentru alta, deci, un afemeiat care oricum nu ar fi meritat vreun sacrificiu din partea ta.
Mergi mai departe si cauta-ti unul fara bube in cap sau fara vreo legatura cu prietenele tale, sunt milioane de baieti pe lumea asta, ai de unde alege!

| Asdfghjklove69 explică (pentru Violleta2022):

Offf...dar tot nu pot sa îl uit. Ce pot sa fac?

| depye a răspuns (pentru Asdfghjklove69):

Cati ani ai?

| Asdfghjklove69 explică (pentru depye):

Șaisprezece

11 răspunsuri:
| AliceNeye a răspuns:

Buna.
Uita-l o vei rani pe prietena ta. Probabil nici nu va mai vorbi cu tine. Cauta-ti altul, sunt atatia

| Aika十六 a răspuns:

Esti doar atrasa fizic de el. Cel mai bine lasa lucrurile asa cum sunt.
Pa, pa!

| depye a răspuns:

Ce sa faci? Sa iti gasesti alt iubit, iar cu prietena ta, sa ramai prietena!