| yoana_5239 a întrebat:

Deci mie imi placea un baiat din clasa de la mine si el a zis ca ma place ca sunt frumoasa si chestii de astea, dar ma deruteaza complet, uneori ma i-a in brate prieteneste asa, cateodata ne mai jicnim intre noi si numai stiu ce sa cred sad funda pentru cine ma ajuta

2 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Hm... păi e posibil să te placă într-adevăr şi de asta să se poarte schimbător ca vremea. Eu zic să-i spui că îţi place de el şi să vezi ce iese. Dar, pune-ţi prietenii să îl întrebe dacă te place sau să-l întrebi chiar tu pe el, ori să-i întrebi pe prietenii săi.
Baftă! kiss

| push2gl a răspuns:

Doar n-o sa fie numai lapte si miere, astea sunt niste praguri in dragoste, niste incercari sa vedeti daca va potriviti