| loveanime059 a întrebat:

Deci, morrrr...nu mai suport caldura asta, sunt in buc si sunt peste vreo 36 de grade C acum straight face

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Si pe mine ma deranjeaza. Sunt 33 de grade doar la mine in camera in momentul asta si transpir pana si atunci cand nu fac altceva decat sa tastez. Am ventilatorul care face caldura ceva mai usor de suportat, insa nu pot sa stau cu el pornit tot timpul. Abia astept sa vina toamna.

6 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

Norocoaso, la mine sunt 49.

| Nucreeed a răspuns:

Un aer conditionat sau un ventilator?

| MaryaLovGD a răspuns:

Si pe la mine e la fel, sau chiar peste 40. La mine mai bate si briza marii si totusi face ceva de racoare [ cu 2 grade ]. Oricum vara asta a fost super calduroasa. Sa ai o zi frumoasa.