| anonim_4396 a întrebat:

Deci nu imi mai suport colegii! sunt foarte nesimtiti de la un timp! nu mai suport clasa asta fetele sunt fiti pitzi si baietii nesimtiti. a venit un baiat nou anul asta cu care am fost. el e diferit de toti baietii pe care i-am intalnit... nu as vrea sa se ia dupa ei. motivul pentru care ne-am despartit este ca s-au bagat colegii intre noi, si i-au spus foarte multe minciuni despre mine pe care el ca prostu le-a crezut. in fine fapt consumat. dar eu nu stiu ce sa fac in privinta acestei clase de... nu mai zic. un sfat?

8 răspunsuri:
| MrsDraguttza a răspuns:

Poti sa te muti la alta scoala...
Scuze, nu vreau sa fiu nepoliticoasa dar daca nu o suporti muta-te
Dar ai grija pentru ca in unele scoli sunt si mai si
Si poate ar fi mai bine daca te-ai muta undeva la tara unde nu sunt chiar atat de nesimtiti
Eu stau la tara si sunt chiar okay

| adelaadelaadela a răspuns (pentru MrsDraguttza):

Imposibil...

| MrsDraguttza a răspuns (pentru adelaadelaadela):

De ce?

Nu vreau sa te jignesc dor ca nu stiu cum sa vb cu tine!

| adelaadelaadela a răspuns (pentru MrsDraguttza):

Simplu sa vorbestilaughing nu ma-ar lasa mama sa ma mut la alta scoala... mai am un an si intru la liceu. m-as obisnui destul de grau cu alti profesori etc.

| MrsDraguttza a răspuns (pentru adelaadelaadela):

Ah scuze, nu stiam...
Pai, mai rabda putin
Esti in a 7 sau a 8?

| adelaadelaadela a răspuns (pentru MrsDraguttza):

7-a dar ma descurc un an de zile nu ii bag in seamalaughing

| MrsDraguttza a răspuns (pentru adelaadelaadela):

Hei, si eu tot in a 7-a sunt...:o
ligia_ema e id-ul meu

| adelaadelaadela a răspuns (pentru MrsDraguttza):

Merci draga!:*