| Bubbico a întrebat:

Deci nu stiu foarte bine cum sa incep... In ultima vreme ma cert cu toti, nu am chef de nimeni, mai vb doar cu un prieten bun si cu o fata din cartier. Pur si simplu am senzatia ca toti ma evita si nimeni nu asculta ce zic. Prietenul de care am precizat mai sus e cu 2 ani mai mare ca mine si e singurul care atunci cand spun ceva nu zice " da, cum zici tu". Nu stiu ce se intampa cu mine : sunt nervoasa, nu dorm noapte si incep fara sa imi dau seama sa nu mai "aud" ce se intampa in jurul meu. Nu mai sunt de loc ca luna trecuta, cand eram vesela si vorbareata. Ajutor! (n-am chef de comentari tampite de la oameni care nu au ce face)

Răspuns Câştigător
| Byu999 a răspuns:

Iti recomand sa te uiti la The secret. e un documentar care te va face sa iti dai seama de multe lucruri.winking