| anonim_4396 a întrebat:

Deci o lunga perioada de timp am vorbit cu un baiat,dar la scoala, noi fiind intr-a 8-a,adica ultimul an in care eram in aceeasi clasa, eu una incearcam sa ma bag in seama pe langa el,dar nu puteam,n-aveam ocazia. Eu i-am spus ca-l plac,ii dadeam mesaje,el vorbea cu mine,nu-l deranja,dar nu ma placea mai mult ca o prietena,o amica.

Acum nu i-am mai dat nici un mesaj, si vad ca nici el nu-mi scrie...ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| alexalexa2000 a răspuns:

Cine ține la tine, te caută.Ori, a avut treabă, dar nu prea cred.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| corhaz a răspuns:

Nu te place.nu i greu de inteles

| Meli2314 a răspuns:

Mda,multumesc.