| GlontulAreMereuDreptate a întrebat:

Deci: o prietena dea-mea mi-a zis sa vin la mine la bunici pentru ca si ea e [si ea are bunicii acolo] asa si cand ajung acolo o sun si tzip in telefon "hai repede sa ne intalnim" ea tot restul anului in afara de vara fiind in Canada iar ea zice ca doar peste o saptamana vine. la mine la bunici aici nu imi prea place vin doar pentru prieteni. deci sa stau cat mi-am propus sau sa mai stau inca o saptamana cu bunicii astia plictisitori pentru ea? mie teama ca dupa aia nu o sa o mai vad si poate o sa imi para rau straight face nu stiu crying

Răspuns Câştigător
| killerkiss a răspuns:

Pai din moment ce te-a lasat balta o data, adica te-a chemat si ea nu era acolo este destul de probabil ca o sa o faca din nou. Dar daca tu ici ca o sa-ti para rau daca pierzi ocazia sa o vezi atunci eu te sfatuiesc ca sa ramai. Daca zici ca ai prieteni atunci poti iesi cu ei si trece o saptamana. Si daca nici atunci nu vine atunci nu are rost sa o mai astepti
Sper ca te-am ajutat.
fundita? happyhappyhappy

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Da`o ba dracu de prietena
Vorbiti un lucru si?laughing