| Dil a întrebat:

Deci o sa trec direct la subiect pentru ca este o poveste mai lunga...
Acum cativa ani mi-am visat bunica merge noaptea pe strada drept ca un zombie, pe partea opusa mergea bunicul, exact ca ea, fără ca vreunul sa clipeasca. Chestia ciudata ii ca bunicii mei sunt divorțați de 20 de ani și era prima data când o visase pe bunica.A2a ziua mama m-a trezise sa îmi spună ca bunica e la spital având hemoragie interna...
După atatia ani mi s-a întâmplat, atunci ceva de genul din nou...
Am visat ca ma plimbam cu maica-mea și dintr-o data cade într-o groapa în vis o duceam la spital și eu eram pierduta neintalegând ce se întâmplă.
Azi când mama a ajuns de la lucru am aflat ca a fost implicata într-un accident...
As vrea doar sa știu dacă vi s-a întâmplat, atunci și vouă sau dacă ați mai auzit despre chestia asta ...mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Alexia_Katy_1999 a răspuns:

Eu de exemplu de cand am implinit 16 ani visez momente care dupa un timp (cateva zile) devin realitate.
Nu te speria Dumnezeu iti da semne ca ai de infruntat greutati. Bafta
P.S.
Eu m-am obisnuit cu aceste vise si visez multe persoane pe care nici nu le cunosc dar care dupa asta aud despre ce li s-a intamplat unor persoane din satele/orasele vecine
Si la fel cand visez ca cade cineva in groapa se intampla accident
Un exemplu am visat pe 8 mai seara ca 2 băieți si o fata au cazut in groapa. Ca sa vezi a doua zi 9 mai 2 tineri si o fata au facut accident la 20 de metri de casa mea erau cu motociletele si s-au lovit. La inceput nu am inteles de ce fata mergea la distanta si dupa ia ajuns din urma si au cazut impreuna - dupa am inteles baietii erau pe o motocicleta si fata pe alta veneau din directii opuse

La inceput eram si eu speriată acum insa m-am obisnuit.
Succes, draga mea.

2 răspunsuri:
| Alexia_Katy_1999 a răspuns:

Cu placere :**

| Dil explică:

Alexia_Katy_1999 îți mulțumesc pentru răspuns, cel puțin acum ma simt tot mai confortabil știinde ca nu sunt singura cu vise ciudate laughing