| divinuu a întrebat:

Deci prietenul meu cel mai bun cred ca a innebunit. E extrem de complexat ca o are prea mica iar iubita lui nu e satisfacuta.De ceva timp ii cauta mereu baieti cu care sa faca sex, apoi ea se intoarce la el. Mi-a povestit ca de cateva ori a venit la el acasa cu un tip iar el a stat intr-o camera, lasandu-i singuri pe cei doi pentru a-si face"treaba". I-am zis ca nu e normal asa ceva, e absolut imposibil sa faci treaba asta. Dar mereu zice"O iubesc, nu pot s-o las nici daca ma bati". Deci mi se pare revoltator ce face fata aia. El si-a tot dat silinta s-o faca sa se simta bine, a incercat o groaza de pozitii, sex oral, a luat pastile pentru crestere, dar nimic. El are 24 ani, ea 20.Acum cateva zile imi zice pe mess: "daca ti-as spune ca a facut-o si cu unul de 14 ani, iar mi-ai sari in cap". Am ramas masca:o Ce pot sa-i zic? Asta nu e relatie, stiu ca nu e bine sa ma bag dar imi e greu sa-l vad cum sufera. Zice ca pe ei doar ii foloseste si se intoarce la el, dar eu cred ca tipa e cam neserioasa.Cum ar fi sa dau si eu massuri: cine vrea sa o faca cu iubitul meu? Asa da el"caut baiat pentru iubita mea 15-18 ani penis 14-18 cm"La inceput am crezut ca face misto dar dupa aceea mi-am dat seama ca e serios. Face toate astea de frica sa nu-l paraseasca banuiesc. I-a zis o data sa se desparta insa el nu a putut si acum accepta tratarea asta josnicasadCe parere aveti? Asta se poate numi dragoste?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Baiatul asta, prietenul tau e barbat? Adica pe langa penis are si orgoliu in el?thinking Ca ma tem ca si mamaliga pe care o face bunica-mea e suficient de curajoasa in comparatie cu el.Adica gagica-sa e f****a de toti si el sta in camera alaturata si se uita la Tom si Jerry?surpriseSi-a ales o ninfomana convinsa, saracul de el si poate mai rau de atat crede ca daca se desparte de ea nu va mai sta cu nimeni pana la sfarsitul lumii
Inteleg, marimea conteaza dar nu numai astaraised eyebrowsPastile pentru marit?laughing
E si cum o fata care n-are avea sani ar accepta ca iubitul sa le-o traga altor fete cu cupa D la sutienlaughingFrateoh go on
Zi naibii sa se desparta de aia pana nu ajunge de rasul lumii

| Georgiana2905 a răspuns:

Dragoste nu se numeste in nici intr-un caz. Eu as numi asta bataie de jos. Probabil profita de el in vreun fel. este absurd ca iubitul/ iubita sa iti faca asa ceva. Nici nu as mai sta la discutii cu acea persoana pentru ca mi-as bate joc de mine. Fata aia nu cred ca va avea vreodata o relatie serioasa. E f posibil ca in vreo proxima relatie sa faca la fel. Pai ca va zice : eu am chef dar el e obosit. SI ce crezi ca va face. Daca nu ii va spune in fata il va minti, o data, de 2 ori si tot asa pana (poate) se va simti. Asa va ajunge sa se treazeasca ca a trecut pe langa ea o viata in care tot cea facut a fost sa experimenteze si sa nu se sature. Prietenul tau se afla intr-o situatie f urata. Ar fi f bine sa treaca peste sentimente si sa puna punct cat inca nu e prea rau. uff ufff. Bine ar fi sa inteleaga si el sfaturile care se vor da. Sunt multe de spus dar spune-i tu sa puna punct. Esti cea mai indicata

| spywar3 a răspuns:

El ii obsedat. eu n-as putea sa fac asa ceva. ori iti place ce`ti dau ori iti iei talpasita si ADIO!

| vampir666ro a răspuns:

Cum pana mea sa faci asa ceva aia e retardata? si asta cum poate sa stea cu ea inteleg o iubesti si eu am iubit-o pe una si m-a inselat de n ori dar dupa aia am vazut pe cineva care a fost ca un inger ce m-a salvat si nu a mai trebuit sa o suport pe acea persoana. deci eu zic ca ar trebui sa meri cu el pe undeva sa ii faci cunostinta cu cineva care sa ii placa mult si sa nu ii mai pese de spurcata aia straight face scuze ca am scris asa dar ma grabesc... sper sa fie de ajutor ce am spus