| Elllliiii a întrebat:

Deci, revin cu o alta intrebare! Ieri cand el s-a trecut logodit pe facebook eu l-am sters de la prieteni si am postat ceva gen: nu vreau sa mai aud de tine.te-am uitat', iar seara m-a sunat si m-a intrebat de ce l-am sters ca totusi a vazut postarea etc, apoi a inceput sa se poartee f frumos ca si cum ar fi indragostit si imi dadea sperante intr-un fel. iar la final mi-a zis te pup dulce amica meaa. ce sa mai cred?

Răspuns Câştigător
| LocKa0103 a răspuns:

Crede ca baietilor asta le place sa se joace cu sentimentele. Probabil simte pentru tine ceva de ce nu este sigur. Iar el la rindul sau nu stie ce pas ar urma. tu nu trebuie sa crezi nimic. Comporta-te de parca nu s-ar intimpla nimic. Lasa-l pe el sa clarifice lucrurile.

1 răspuns:
| Emena a răspuns:

Ca te considera doar o prietena