| anonim_4396 a întrebat:

De vreo doua saptamani EL da niste semne, nu stiu daca ca ma place dar se poartee super dragut cu mine.Zambeste,ma baga mereu in seama, ma cauta cu privirea. Azi l-am intrebat daca e cu o fata[asa credeam] si mi-a zis ca nu si ma tot intreba de ce crezi asta si nu stiu ce. Precizez ca se inrosise. Se dadea in spectacol in fata mea. Si tot asa ma cauta cu privirea. Am uitat sa spun ca eu il plac laughingOare simte ceva?

P.S.:Ieri ma inchis la el in clasa laughing Si si atunci se inrosise. laughing puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E clar ca simte ceva pentru tine si e si timid daca se inroseste

| NoSmile a răspuns:

Buna!
Da,te place.
Doar ca ii e teama de un refuz. E nesigur pe fortele luihappy
Dovedeste-i si tu ca il placi, astfel il vei face sa-si mai recapete putina incredere in el si sa actioneze.
Succes!

| Unicucebeea a răspuns (pentru NoSmile):

Cum sa-i dovedesc? puppy dog eyes Nu vreau sa ii spun direct sau prin altcineva.puppy dog eyes

| NoSmile a răspuns (pentru Unicucebeea):

Comportat-te exact ca el! happy

| doc69 a răspuns:

Tu te amuzi dar el nu stie cum sa se comporte sa iti intre in gratii discuta cu el

| George_Butnaru_1996 a răspuns:

Clar te place foarte mult si faptul ca se dadea an spectacol clar ca da

| kitana a răspuns:

Te place, ii este greu sa iti recunoasca probabil pentru ca ii e teama de un refuz din partea ta. Poate ca ar trebui sa ii dai mai multe semne ca il placi si tu, sau spune-i in fata ca il placi nu apela la un prieten o sa fie stanjenitor... spune-i-o chiar tu ca sa ii vezi reactia