| Bucuriedeculori a întrebat:

Deci. sa incep cu inceputul. Am visat aseara un vis cam ciudat. L'am visat pe un vecin sa zicem "x". Pe acest x nu l'am vazut de mult dar ieri m-am intalnit intamplator cu el pe strada si seara l'am visat. Am visat ca eram intr'o masina si a urcat si el si a intrat in discutite cu mine ne'am salutat si m'a intrebare la ce liceu am intrat. Dupa el a coborat si eu am ramas in masina. Am ajuns si eu acasa unde era o vrajitoare chemata de un verisor.Acel verisor a chemat'o ca sa in ghiceasca cine e jumatatea inimii. El mi-a zis sa imi faca si mie vrajitoarea acea sa stiu si eu care e jumatatea mea. Am acceptat. aceasta m'a pus sa aleg o funie si ea o taie si o sa'mi zica. Am luat o funie, vrajitoarea a taiat'o si mi-a zis ca initiala jumatatii mele este "x" (adica initiala lui "x") si ca sta cu mine pe strada. Dupa am inceput sa rad si i'am zis verisorului meu ca nu este adevarat... dar visul a fost intrerupt de soneria ceasuluistraight face... Ce poate insemna acest vis?thinking mersi:*

Răspuns Câştigător
| Adredemesconf a răspuns:

Salut!

Nu cred ca visul tau inseamna ceva, pur si simplu subconstientul tau a reactionat atunci cand l-ai vazut, de aceea l-ai visathappy. De obicei, oamenii viseaza noaptea ceva ce i-a impresionat, infricosat, ingrozit, bucurat etc... Tu probabil te-ai bucurat vazandu-l, de aceea l-ai visat happy. Nu cred ca visurile inseamna ceva big grin.

O zi frumoasa!

3 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Multumesc pentru apreciere!

Somn usor!:*

| MrXXXdude a răspuns:

Cred ca doar tu poti sa iti dai seama ce ar putea insemna acest vis.
poate sa nu insemne nimic pentru tine si sa il treci cu vederea, dar nu cred ca ai putea
Probabil acel x este alesul big grin cred ca tu iti vei da seama de acest lucru
Bafta

| Bucuriedeculori explică:

Multumesc pentru raspunsuri:*