| crisstianna22 a întrebat:

am si eu o mare nelamurire si speram sa ma ajutati. am cunoscut un tip. trecuse pe sub balconul meu si l'am salutat si am facut schimb de nr de telefon. intr'o seara am iesit cu el si ne'am sarutat (el era putin ametit) si i'am zis sa nu facem asta ca s'ar putea sa regrete a doua zi. binenteles ca a doua zi l'am intrebat daca mai tine minte ce a facut si a zis ca da. el tocmai s-a despartit de pr lui cu care a stat 1an si ceva. aseara m-am dus la el sa discutam si mi-a zis ca in momentul asta nu e capabil sa inceapa o noua relatie. cu toate astea, el ma cauta, imi trimite mesaje... ce ar fi in capul lui? si cum ar trebui sa reactionez de acum inainte? eu una vreau o relatie cu el. eu am 18 si el 23 scuze pentru romanlaughingmultumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Poti sa continui sa vorbesti cu el, nu trebuie sa il presezi sa intre intr-o relatie pe care nu o doreste inca. Lasa timpul sa-si faca treaba si pe el sa faca primul pas...

| mosulmorocanos a răspuns:

Poate ca nu s-a despartit chiar de-a binelea, adica mai este inca in "tratate" sau poate mai are nevoie de timp, oricum lasa lucrurile sa treaca de la sine si nu te aprinde prea tare

| Remus_Pyter_1992 a răspuns:

happy lasa destinul sa decida