| RKOxDivaa a întrebat:

Deci scuzatima ca spun ce o sa va spun dar chiar sper ca cineva imi va spune ceva folositor deci; am avut internet de la Zapp a mers ok, apoi am bagat ceva program sa fac videouri a mers bine peste 3 zile gata a mers super greu vreun an si ceva in colo, apoi am facut la orange am sperat ca totusi, ca se spunea ca zappu e prost in fine si apoi tot asa dupa 3-4 zile intru pe youtube sa ma uit la ceva videoclip si nu merge, se incarca linia aia rosie cenusie greu asa facea tot timpu si la zapp apoi a venit varamea cu un internet de la rds dar era modem dupa 2 zile tot asa! Mi-as reinstala window-sul dar nu pot ca la acest laptop nu am dnala unde sa bag cd-urile + degeaba sterg programele ce le am in plus ca tot asa merge am un anti virus Malawarebytes si am sters toate fisierele infectate multe erau dar s-au sters am tot rescanat, in fine si tot asa merge ...chiar nu stiu ce sa mai fac, orange-ul ar trebui sa mearga e si ceva versiune noua de modem si ar trebui sa mearga foarte bine, e ceva de la laptop ceva. sunt convinsa dar nu stiu ce sa fac... straight face dau funda big grin

1 răspuns:
| zaicik_4552 a răspuns:

Procurati o operativka la sistemul de operare ca sa se miste mai repede de 512 m si o sa mearga mult mai bine.