| blueprimrose a întrebat:

Dauu fundeee' daca raspundetiii ceva! happyxD acum depinde de que. Deci
am net de la orange, modem mai exact! happy am avut zapp si mergea bine la inceput apoi am bgt ceva programe nu a mai mers, a mers varza! de atunci asa face cu orice internet merge o zi bine apoi incepe iar! nu pot sa'mi bag rds pe fir nu conteaza dk dar nu potasha. plus asta nu am virusi in laptop i'am sters cu malware si nici nu pot sa'mi reinst. windowsul pentru. ca laptopul meu nu are dnala de cduri, unde sa bagii cd'urilee plus asta nu cunosk pe nimeni care sa aiba stick straight face. skz ca va stresez cu intrebarea dar am nevoie de ajutor crying... -pup :*:*:* mersi TPU.

1 răspuns:
| alexandra_8069 a răspuns:

Poate ca programele acelea au virusi sau ceva.Eu zic ca ai putea sa-ti cumperi un zapp, Orange... ceva. Faci cum crezi acesta este doar n sfat din partea mea.