| blueprimrose a întrebat:

Dauu fundeee' daca raspundetiii ceva! xD acum depinde de que. Deci

am net de la orange, modem mai exact! am avut zapp si mergea bine la inceput apoi am bgt ceva programe nu a mai mers, a mers varza! de atunci asa face cu orice internet merge o zi bine apoi incepe iar! nu pot sa'mi bag rds pe fir nu conteaza dk dar nu potasha. plus asta nu am virusi in laptop i'am sters cu malware si nici nu pot sa'mi reinst. windowsul pentru. ca laptopul meu nu are dnala de cduri, unde sa bagii cd'urilee plus asta nu cunosk pe nimeni care sa aiba stick. skz ca va stresez cu intrebarea dar am nevoie de ajutor... -pup :*:*:* mersi TPU

Răspuns Câştigător
| FOKA a răspuns:

Poti sa intri in biosul laptopului si sa dezactivezi acel cod sau dau un restore sau mai multe la laptop
eu asa am facut ca si ioi aveam aceeasi problema si acum mere bine;;; funda pls?