| KaKa_2508 a întrebat:

Deci stiu ca dupa id-ul de masanger se poate afla daca persoana respectiva are profil pe facebook...
pe mine ma intreseaza daca pot sa aflu ce id are contul unuia de pe fb thinking se poate? stie cineva cum?

Răspuns Câştigător
| puiclub1 a răspuns:

Se poate doar daca are datele din profil publice sau daca esti un hacker, bun happy Altfel din pacate nu se poate afla ID-ul si nici adresa de e-mail sau alte date personale.

1 răspuns:
| KaKa_2508 explică:

Nu mai conteaza am aflat in stilul meu laughing mersi de ajutor tongue