| Darkrosse a întrebat:

Deci stiu ca e stresanta aceasta cerere dar vreau si eu declaratii de dragoste.Pe data de 25 participam la o emisiune si avem nevoie de cat mai multe declaratii de dragostehappyfundita si multumeschappy

Răspuns Câştigător
| justsmile16LA a răspuns:

Pentru mine, tu esti ca o raza de soare, care, dupa o zi ploioasa iti incalzeste sufletul, intotdeauna tu vei fi acolo sa imi alini durerea.In inima mea cand este intuneric, un fascicol de lumina se arata, fiind inima ta... iar in acest moment undeva, in unuvers, se scrie s-a format o stea...happywinking. Eu sper ca ti-a placut si iti urez succes la tv.winkingkiss