| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt baiat...si imi cresc sanii ma fac de ras ce as putea face?

8 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa te adresezi unui medic endocrinolog, care sa-ti recomande niste analize, teste, apoi sa poata sa-ti puna un diagnostic si eventual sa-ti recomande un tratament adecvat. Si eu cred ca e o problema de natura hormonala, dar medicul stie mai bine.

| cat a răspuns:

Cauzele mai mult ca sigur sunt de natura hormonala. Nu mai manca pui o perioada (puii sunt o sursa de hormoni) si cel mai bine mergi la un medic, de preferat endocrinolog care te poate sfatui cel mai bine ce ai de facut.

| Primo a răspuns:

Da e de al hormoni las-o mai usor cu grasimile

| rekii a răspuns:

Pai in primul rand nu mai manca grasimi in exces. daca vezii ca nu da rezultate ai putea consulta un medic. happy fundita
?

| Pisicuța a răspuns:

Ești sigur că ești băiat O.O? Poate te-au mințit ăia de la spital la naștere...

| Dannyjj a răspuns:

Ai grija cu grasimile, baga flotari ca sa faci piept nu sani, daca este nevoie treci si la medic, dar nu strica un pic de miscare, mai ales flotari.

| alexx17 a răspuns:

Stai linistit nu ai ce face e pubertateahee hee iti trece intr-un an saau doi depinde de tinehee hee si eu am patit

| Beautyfree a răspuns:

Mie imi plac sanii tai big grin