| Allexaaaandra a întrebat:

Deci, sunt clasa a 10 a.In primul an de liceu am facut naveta, deoarece nu stau in oras.Anul acesta ma gandeam sa stau cu o colega.De altfel, colega-mea de banca. big grin Dar nu sunt prea sigura, deoarece nu sunt obisnuita sa stau plecata de acasa cinci zile pe saptamana.Asa ca, raman la varianta "maxi-taxi", sau "dor de casa"? :-s

11 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Eu zic, maxi-taxi.

| Andreeagen a răspuns:

Depinde de cat de mare e distantahappy dac e icuta nu cred ca are rost daca e mare ai putea sa faci astahappy

| Encore a răspuns:

Dor de casa parerea mea...
In viitor daca unde locuiesti tu acum nu cred ca o sa ai prea multe locuri de munca si probabil o sa te duci in alta parte... deci ar fi mai bine sa te inveti de acum cu asta...

| adyth a răspuns:

Mie nu mi'ai spus de asta...

| Allexaaaandra explică:

@Ady. Zilele astea am pus problema... Si am uitat. Tu ce zici?

| Allexaaaandra explică:

@ kodr3anu// este absolut normala ea asa ca persoana.Adica n-are "vicii" si nici gand de duca laughing. So... I still have this dilemma. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ramai cu colega.
Vei avea mai mult timp.
Vineri dupa amiaza, tzusti acasa.
Esti suficient de mare sa trebuiasca sa te descurci si singura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai cu prietena. dar sa invatati nu sa va influentati una pe alta in rau.ci in bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi alege dorul de casa si incearca in alea 2 zile pe care le petreci cu familia sa i ajutzi mai mult sau sa te distrezi. m-ai schimbi si u aerulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e de treaba si te intelegi bine cu ea eu zic sa stai cu colega! Ai mai mult timp de distractie! O sa se termine pana la urma liceul asta si nu o sa ai nici o amintire placuta decat k ai invatat! Gandeste-te bine.

| kodr3anu a răspuns:

Depinde de anturajul ei...