| Adyizdroid a întrebat:

Deci tocmai mi-am facut cont pe tumblr si nu prea stiu sa il folosesc si cu niste sfaturi ar fi utile poate contul vostru sa va dau follow sau ceva sau vi-l dau pe al meu ca nu prea stiu ce trebuie sa fac http://adyi.tumblr.com/

1 răspuns:
| Danielllle a răspuns:

Http://danielllem.tumblr.com/ asta e al meu...deci gasesti mai multe bloguri si dai follow.iar cind vei intra in dashboard iti vor aparea pozele la care ceilalti au dat reblog...si daca iti vor placea vei da si tu reblog..si tot asa, e ca un fel de schimb de imagini intre bloguri, daca doresti poti sa scrii ceva sau sa-ti schimbi tema(fundalul, forma in care iti apar pozele)