| EyeCandy a întrebat:

Deci, TPU, vreau sa va cer sfatul.
O sa merg la liceu in primul an si stau in banca cu o fata pe care nu o cunosc. In fine, am vorbit cu ea si ma inteleg.
Sunt o persoana sociabila, dar uneori, pana nu ajung sa cunosc o persoana bine, nu stiu ce as putea discuta cu ea. Dati-mi va rog subiecte de discutie pe care le-as putea avea cu ea chiar la inceputul anului.
Dau fundita.

2 răspunsuri:
| Skia a răspuns:

Mai ce e asa greu? o sa va intelegeti adica o poti intreba ce ii place ce nu ii place, unde a fost in vacanta sunt o groaza de intrebari, pune-te pe gandit si scrie-le pe o foaie sa nu uiti! bafta!

| Rafaela1 a răspuns:

Vorbiti si voi despre ceva ce aveti comun .Trupe..muzica...liceu...fete/baieti