| inger-ranit a întrebat:

Deci... trebuie sa ma prefac sa plang pentru o sceneta la scoala... ce pot sa fac ca sa incep sa jelesc pe scena?happy

Răspuns Câştigător
| VodkaCoca a răspuns:

Eu plang la comanda, laughing, gandeste'te la un lucru care te'a facut sa plangi in trecut, eu incep sa plang de cate ori ma gandesc ca mi-am pierdut fratele, crying. Gandeste'te la ceva trist s'au care a lasat o rana in viata ta.

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Unii pot plange fara vreun motiv real. Eu incep sa plang daca ma gandesc la o intamplare trista sau ca se va intampla ceva rau. Poti incerca si tu. Daca nu, mereu e varianta cepei.

| LoLo a răspuns:

Buna...

gandeste'te la ceva important pentru tine(gandeste'te la o persoana pe care o iubesti foarte mult si esti despartita de ea din cauza unei probleme)

sau tine ochii deschisi si uita'te intr'un singur loc, dar nu clipi

ori poti sa pui un ventilator in fata sau ceva care sa faca vand si atunci iti pot da lacrimile...

dar ce'a mai sigura varianta este prima, la mine asa merge tongue

bafta

| TąNyą a răspuns:

Paiii : 1. Poti sa te dai cu ceva de menta sub ochi
2. Sa te gandesti la o drama care te face sa plangi
3. Nu mai stiu laughing

| lays a răspuns:

Uff. e cam greu.eu pot sa plang la comanda.ma gandesc la ceva nasol, gen tipul pe care l-am iubit si felul in care ne-am despartit si m-apuca boceala.asta inainte, acum nu prea mai are efect. oricum tot pot sa plangdevil. gandeste-te la ceva nasol. dc nu ti s-a intamplat nimic de genu'. gandeste-te cum ar fi sa se intample. ti se zbarleste pielea si plangi sigurlaughingbaftabig grin

| jolie a răspuns:

Pai. trebuie doar sa te prefaci nu? nu trebuie sa plangi neaparat important e sa joci bine sa intri in pielea personajului nu-ti trebuiesc neaparat lacrimi succes

| pensionar a răspuns:

Imagineaza-ti ca ti-ai pierdut iubitul, vei vedea ca nu e greu daca nu ai iubit, inseamna ca nu ai de ce sa jelesti, pe cale de consecinta, alege un alt rol din piesa respectiva. am vorbit cit se poate de serios! te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te gandesti la un lucru trist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

App... m-am uitat la atatea telenovele inkt daca imi aduc aminte o secventza trista ma taie plansurolling on the floorlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am intrat pe yotube si am gasit un video: http://www.youtube.com/watch?v=X1efnrn6jEE pe mine m-a facut sa plang de fiecare oara cand l-am vazut

| Anonimus654 a răspuns:

Pai tine ochi deschisi