| scump3tea a întrebat:

Deci un baiat ma place, si eu il plac el stie de asta.Eu am (13 ani ma numesc Gaby) si (el 15 ani il cheama Andrei). Una din prietenele mele bune (o cheama Veronika-13 ani)e prietena foarte buna cu el.Nustiu daca importa virsta dar oricum.Veronika(prietena mea) a vorbit ieri cu el si l-a intrebat daca ma place si el a spus da.Si a rugat-o sa nu imi spuna.In fine ea mi-a spus. Dar Veronika l-a intrebat de ce nu imi spune ca ma place si el a spus ca sint niste probleme foarte mari la mijloc.Deci eu deja i-am spus cu jum de an in urma ca il plac dar el m-a refuzat ce pot sa fac acum.
P. S. eu cu el vorbesc ca intre prieteni.Ne intelegem
Funda!

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

Bună scump3tea,
Dacă tu îl placi, el te place. Întreabă-l dacă vrea să fi-ţi împreună. Până la urmă, încercarea moarte n-are. Dacă eşti ruşinoasă, nu vei reuşi nimic.

Baftă!

4 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Mă bucur că te-am putut ajuta! big grin
Mult noroc!

| soraluisatan a răspuns:

Pai faza cu probleme care sunt la mijloc nu ar trebui sa o crezi. poate te place dar nu crea sa recunoasca in fata altora.baietii de varsta lui vor sa fie cu fete mai mari sau de varsta lor.incearca sa vb cu el...intreabal e mess daca te place, pentru ca pe mess emotiile sunt mai mici deoarece nu esti fata in fata cu el

| dixi9516 a răspuns:

Puneo pe vereo sa vb mai mult ca el si sai spuna intr-un final ca tie inca iti plac de el si ca vrei sa fii impreuna ca el poate asa ti se rezolva problema.

| roxyana03 a răspuns:

Buna, sper sa pot sa te ajut, prietena ta viorica nu ar trebuie sa se bage, baiatul poate zice ca tu nu ai curajul sa-i zici ca il placi, te sfatuiesc sa te duci la el si sa-i zici tu sentimentele care le simti pentru el, asa va intelege si el ca tu il placi cu adevarat, bafta:*