| andreeaaa1 a întrebat:

Fostul meu prietene stiti ca am cateva zile m-a sarutat si ca am vorbit ca cica ma place pe mine in fine.Si aseara i-am trimis un mesaj sa imi zica si mie ce a insemnat sarutu ala si convorbirea de pe mess. Apoi am vazut ca numai imi raspunde si l-am sunat.Si l-am intrebat daca a citit mesajul de la mine si a zis ca da si a zis vrei un raspuns.Si eu am zis da.Si el a zis"Nimic imi era dor"si cica ce tie nu tio fi placut...si am zis bine hai ca te las pa'pa. Ce sa inteleg prin chestia asta.Eu inca il mai plac pe el.Nustiu ce sa fac? Banuiesc ca asa o sa faca mereu cand vrea el sa ma sarute. Ce credeti?

5 răspunsuri:
| ionyionelutza a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa il uiti el stie ca u il placi si se foloseste de tine te tine de rezerva iar u p el il tii ca p un bibelou. funda?

| Ella_6945 a răspuns:

Poate te foloseste.

| iulya_9118 a răspuns:

Poti fi sigura ca te placebig grinmai bine intreaba-l daca el te mai place sigur...si daca zice "da" intreaba-l daca mai vrea sa fie cu tine.succes!:*

| Justmeandmysmile a răspuns:

Pai totul tine de tine, ori vorbesti cu el daca vrei sa va impacati iar daca nu explica-i ca nu poate sa te sarute oricand vrea el nu esti papusa/jucarie sa faca ce vrea cu tine.

| iubita2552_2474 a răspuns:

Eu cred ca nu trebuie sa ii dai voie sa te sarute cand vrea pentru ca doar isi bate joc de tine.asta eparerea mhea