| Anutza_9378 a întrebat:

Deci... un baiat vrea sa ma combin cu el(este prietenul unui baiat cu care am fost eu) si imi place nitel de el dar nu stiu ce sa-i zic... Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| andrei a răspuns:

Daca iti place de el si lui ii palce de tine fi sigura ca o sa aiba grija de tinewinking

5 răspunsuri:
| Cristary a răspuns:

Buna! Eu zic sa mai astepti, sa va mai intalniti, pentru. a va cunoaste mai bine, si apoi, vezi ce raspuns sa-i dai. Dar mai bine mai astepti. Nu te grabi, daca tot te place, va face tot ce-i sta in putinta sa te obtina. Pup Pup :*

| Ana 13 a răspuns:

Sunt de acord cu vubu! Daca iti place de el, accepta.happy Doar daca nu te deranjeaza ca prietenul lui a fost cu tine mai demult. big grin

| Tuixi a răspuns:

Uau, te cheama ca pe mine si si eu am trait cam aceeasi povestelaughing.
Eu zic mai intai sa'l cunosti bine, sa vezi ce fel de persoana e.sa nu cumva sa incerce sa'si bata joc de tine doar pentru ca n'are cum sa se distreze cu prietenul lui.
am patit'o de multe ori.trebuie sa iei in calcul toate posibilitatile.
sper sa fie cu adevarat indragostit de tine si multa bafta:*.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... nu accepta inainte sa il cunosti.
Iesiti mai intai, comunicati, descopera ce fel de om este si apoi ia o astfel de decizie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este corect sa fii cu cineva doar pentru a nu fi singura. Tii la el, il placi, de ce nu? Atata timp cat l-ai uitat pe vechiul prieten si esti sigura ca nu este doar un "golan", n-ai nimic de pierdut.
p. s: Dupa modul cum te-ai exprimat, nu cred ca ai sa intelegi raspunsulwinking.