| UmbraDeVulpe a întrebat:

Deci unii oameni cand spun ca cauta oameni faini se refera ca cauta doar fete sau doar baieti? Sau de ce nu mai stau de vorba cu tine dupa ce le ai spus cum te cheama?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu face nici un sens ce intrebi?
Ce treaba are numele cu caracterul omului?

PS Incearca totusi sa nu mai faci cocofonii " ca cauta..."

| dullcat a răspuns:

Cu persoanele superficiale care te judeca dupa nume nu ai ce discuta.

| Hyperion7 a răspuns:

Pentru că probabil nu faci conversația interesanta.
O conversație presupune un dialog complex nu cu "da" "nu" "așa-i"
Pentru că acel om se plictisește...

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Atunci e persoana defectalaughing
Mai sunt și d-astea

Răspuns utilizator avertizat
| Hyperion7 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Nu,n are treaba.
Oamenii faini pot fi și fete și băieți

| literallythesamebruh a răspuns:

Oamenii faini pot fi atât băieți, cât și fete, însă nu înțeleg ce legătură are numele.

Răspuns utilizator avertizat
| literallythesamebruh a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Poate nu ai găsit oamenii potriviți. Dacă am ce discuta cu persoana respectivă, poate s-o cheme oricum. Am întâlnit un astfel de exemplu. Vorbesc și acum cu acea persoană.

| Ilovedinero a răspuns:

Oameni stiu ca sunt si fete si baieti si trans si in toate felurile.Pentru mine oameni faini inseamna sa arate ok, sa nu le curga mucii in gura si sa fie interesanti. Poate ca nu mai stau de vorba cu tine deoarece ori esti considerat ciudat, urât, plictisitor, respingator si etc etc