| VladCosmin007 a întrebat:

Deci va rog eu frumos dati-mi un sfat voi fetelor fiindca voi va pricepeti:
Am fost impreuna(gagici) cu cea mai buna prietena a mea timp de 2 saptamani dupa care ne.am certat si ne.am despartit ne-am injurat(mai mult eu am injurat) si nu a mers deloc relatia nu am mai vorbit vreo 2 luni si suntem in aceeasi clasa la liceu. Pur si simplu atunci nu a mers.

Acum e iar totul bine intre noi, azi am dus-o pana in fata la ea la bloc si eu o intreb daca vrea sa fim impreuna si sa incercam adevarat de tura asta iar ea imi spune ca e bine cum ne comportam acum ca prieteni, am intrebat-o daca vrea sa fim doar prieteni si atat si mi-a spus ca vrea sa fim mai mult decat prieteni(nu a spus ca vrea sa fim impreuna), dupa care imi spune sa am rabdare si cand sa plec ma pupa pe obraz si pe gura( eu am vrut sa o pup pe obraji dar ea si-a bagat buzele in buzele mele). Si cam asta e i-am spus ca o iubesc ea a spus ca stie chestia asta si mi-a spus sa am rabdare. Nu stiu ce sa mai cred si ce sa mai fac... poate aveti voi un sfat ce ar trebui sa fac.

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

Mai sunt fete.